Czy warto zainwestować w drukarkę fotograficzną?

Pełna kontrola nad zdjęciami

Każdy wytrawny fotograf, a także wielu tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w tym środowisku powinny zdaniem firmy Canon zainwestować środki w drukarkę fotograficzną. Propozycją japońskiej firmy jest Pixma, które gwarantuje, wcześniej niespotykane efekty. Możliwe jest drukowanie formatu A3 w systemach 8, 10 oraz 12. Tusz Canon został w ten sposób zaprojektowany, aby spełniał wysokie wymagania fotografów.

Zadziwiająca jakość

Długo można byłoby wymieniać zalety rozwiązania drukarki Pixma, ale w dużym skrócie należałoby się skupić przede wszystkim na 10-atramentowym, pigmentowym systemie z atramentem Chroma Optimizer. Urządzenie poza tym jest wyposażone w nadajnik umożliwiający łączenie poprzez sieć bezprzewodową i Ethernet. Współpraca w chmurze? Integracja z profesjonalnymi usługami fotograficznymi? W tym przypadku nie będzie żadnego problemu.

Jak wybrać odpowiednią drukarkę fotograficzną?

Wybór właściwej drukarki fotograficznej w przypadku Canon będzie łatwiejszy, ponieważ firma przeprowadziła wiele dokładnych testów laboratoryjnych. Zgodność kolorów ekranu i wydruku, wykonywanie ich w postaci artystycznej, to tylko kilka z walorów tego rozwiązania. Krok po kroku użytkowników będzie mógł przenalizować cały proces drukowania, od wyboru przestrzeni kolorów po efekt końcowy.

Szczególna technika druku

Tusz do drukarki Canon sprawia, że już po kilku wydrukach na profesjonalnych drukarkach fotograficznych z wrażenia będzie brakowało nam powietrza. Połączenie pasji oraz nowoczesnych technologii, to głównych cel przyświecający zarządcą japońskiej firmy. Doskonalenie atramentów nie będzie miało końca, póki uzyskane efekt nie będą zadawalać użytkowników na całym świecie. Canon to wyjątkowy druk zdjęć i najbardziej ekonomiczny sposób na to.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *